Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Letný tábor Zlatá Idka

ZlataIdka
Už po tretí raz sa streli zdravotne znevýhodnené deti z rôznych košických, ale aj mimokošických škôl v letnom tábore, ktorý sa tento rok konal v Rekreačnom zariadení Zlatá Idka pri Košiciach v spolupráci s CK Fany.
Program bol bohatý, nuda bolo pre deti počas krátkych šiestich dní neznáme slovo. Okrem množstva výtvarných činností, športového vyžitia v bazéne aj mimo neho, súťaží a zábavných večerov, výnimočné deti prišli navštíviť už po druhý krát motorkári so svojimi krásnymi strojmi.

ZlataIdka
Deti si vychutnali aj tentoraz jazdu na rýchlych strojoch plnými dúškami. Čo myslíte, dalo sa to porovnávať s našimi pretekmi na kolobežke – s vetrom opreteky?

ZlataIdka
Pre všetkých táborákov bolo určite veľkým, a o to príjemnejším, prekvapením popoludnie strávené v spoločnosti Mariána Čekovského. Svojou spontánnosťou si rozšíril rady svojich fanúšikov, ktorí sa už teraz tešia na ďalšie príjemné stretnutia s ním.

ZlataIdka
Nezabudnuteľné boli určite výhľady z okolia Kojšovej hole na výlete, ktorý absolvovali mnohí z jeho účastníkov.

ZlataIdka
Jeden deň strávili výnimočné deti ako indiáni, samozrejme aj s táborákom, inokedy mali nočnú hru a neodmysliteľné diskotéky nemohli chýbať každý večer.

Jednoducho naše výnimočné deti mohli zažiť taký „normálny“ detský tábor so všetkým, čo k tomu patrí. Samozrejme pod vedením skúsených pedagógov a členov Občianskeho združenia Usmej sa na mňa.
Niektoré milé výtvarné práce vytvorené počas pobytu môžete zhliadnuť aj na výstave, ktorú organizuje naše OZ pod názvom „Ako to vidím ja“ v priestoroch Katovej bašty v čase od 10. do 24. septembra 2007.
Tretí tábor OZ Usmej sa na mňa sa skončil a nám všetkým ostáva jediné – tešiť sa na ďalší.
  Fotogaléria