Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Jubilejný 10. Výnimočný ples Usmej sa na mňa

Po 10. krát sa zdravotne znevýhodnení ľudia spolu s ich rodičmi a priateľmi zabávali spoločne v sobotu 3. 12. 2016 v reštaurácii Rubín v Krásnej nad Hornádom na plese Občianskeho združenia Usmej sa na mňa.

Názov Výnimočný ples nie je náhodný. Okrem výnimočných ľudí je tu stále aj výnimočná atmosféra. Aj toho roku otvoril ples primátor Košíc pán Richard Raši spolu s pani námestníčkou Renátou Lenártovou, ktorí priniesli okrem cien do tomboly a vianočný darček pre výnimočné deti v podobe finančného daru. Ako skonštatovali, tento ples patrí k ich najobľúbenejším a najúprimnejším.

Úvodné predtančenie v podaní Márie Gazdíkovej a Maroša Olejára z TK Elegance (vicemajstri Európy) naladilo prítomných na tanečnú nôtu. Nevidiaci Marco Oros prispel do programu spevom a hrou na ukulele. Speváčka Anka Gajová zanôtila nestarnúce evergreeny a nalodila prítomných na vianočnú atmosféru. A aby toho nebolo málo, Miguelová animácia latinsko – amerických tancov rozvibrovala krv vo všetkých prítomných.

Hneď od prvého tanečného kola bol parket plný radostných ľudí nehľadiac na druh postihu (sluchovo, zrakovo, mentálne, telesne, dokonca aj hlucho-slepí priatelia sa zabávali o dušu). Prispela k tomu aj osvedčená kapela Maršal.

No najviac sa účastníci plesu tešili na tombolu. Organizátorom sa podarilo zozbierať 42 cien – od drobností po hodnotné ceny (elektronika, mobilný telefón, I-pad, darčekové poukážky, atď.) Veľká vďaka patrí dobrým ľuďom a firmám, ktorí takto potešili veľa ľudí s ťažším osudom.

Tohoročnou novinkou bola aj ochutnávka rôznych druhov kávy, ktorú nám sponzorsky zabezpečila spoločnosť Kávomaty s.r.o.

Najväčšou odmenou pre všetkých organizátorov a darcov je radosť ľudí, pre ktorých bolo toto výnimočné podujatie pripravované. Veď posúďte sami z priložených fotografií.

Všetci sa už tešia na ďalší ročník Výnimočného plesu.


  Fotogaléria - Výnimočný ples 2016