Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Už po piaty krát sme plesali

Zažili ste už radosť 160 ľudí, ktorí sa tešia z každého okamihu medzi svojimi kamarátmi, seberovnými, rodičmi v slávnostnej a výnimočnej plesovej atmosfére?

Takto to vyzeralo na 5. Výnimočnom plese, ktorý zorganizovalo OZ Usmej sa na mňa 12. novembra 2011 v internátoch na Jedlíkovej ulici v Košiciach. Nezáležalo na zdravotnom hendikepe, na oblečení, na účese. Všetci boli nádherní a plní očakávania.

Pozvanie na ples prijala aj pani viceprimátorka Lenártová, ktorá pozdravila plesajúcich v mene pána primátora.

Akí by to bol ples bez úvodného programu, ktorý pripravili výnimočné deti Denis, Vladko, Kristínka spolu so zdravými kamarátmi kúzelníkom Tomášom a malými tanečníkmi z TŠ Meteór.

Najviac očakávaná bola však tombola. Vyhrali skoro všetci, lebo cien, síce aj skromnejších , bolo neúrekom. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli.
Do tanca hrala už tradične hudobná skupina Maršál.

Aspoň zopár postrehov:

Peter Reefe Kováč: Jeden z najúprimnejších plesov aké som kedy v poslednej dobe fotil... Ďakujem organizátorom za rodinnú atmosféru, skvelú zábavu :)
Darinka Szkurkayova
Bol to najkrajší a najúžasnejší ples, vďaka vám lebo ste skvelí, šikovní a úžasní. Všetko bolo supééér a dostala som od Vás energiu a hneď sa cítim lepšie. Všetko čo robíte ma neskutočný zmysel. Pri Vas sa cítim najlepšie!!!!!! :)
Tinušik Polohová
Ples bol najlepšíííí ;) bavila som sa skvelo aj vytancovala ... Ďakujem ;) teším sa o rok :)
Anka Podlesná Vzácne, že niečo také robíte - nie je veľa príležitostí, kde sa môžu takto všetci zabávať, držím palce.  Fotogaléria - Výnimočný ples 2011