Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
4. Výnimočný ples

TO MUSÍTE ZAŽIŤ

Kto si myslí, že plesy musia byť len škrobené a nudné, ten sa veľmi mýli. Výnimočné plesy pre hendikepovaných mladých ľudí, ich rodičov a priateľov sú toho dôkazom.

V sobotu 6. novembra 2010 sa už po štvrtý krát stretli ľudia s rôznym zdravotným znevýhodnením, ale aj ich zdraví priatelia, aby sa spolu zabavili, zatancovali si a porozprávali sa. A bolo sa na čo pozerať - vyparádené dievčence a chlapci v oblekoch sa od prvého taktu hudobnej skupiny Maršal nezdržali na stoličkách a „vymetali“ parket. Slová, ktoré by vystihli atmosféru sú spontánnosť a radosť z prítomnosti.

V úvodnom programe ich prišli pozdraviť spevom tiež výnimoční Sebastián Sneider, Paťa a Lubos. Najmä mužskému publiku sa veľmi páčili brušné tanečnice a gracióznosť celému plesu dodali Michaela s Matejom svojimi spoločenskými tancami.

Najviac sa ale všetci tešili z tomboly, ktorej bolo toho roku neúrekom. Síce drobnosti, ale potešili skoro všetkých. Ďakujeme naším sponzorom a priateľom za darčeky.

Najväčšie zadosťučinenie pre organizátorov je vyjadrenie niektorých prítomných, že popri svojom ťažkom údele sa cely rok tešia na jediné podujatie svojho druhu – na náš Výnimočný ples.
  Fotogaléria