Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Remeselné zručnosti – nové možnosti pre hendikepovaných ľudí

Robko, Katka, Ivetka, Ľubka, Samko – to je iba zopár mladých ľudí, ktorí sa aj vďaka svojmu zdravotnému hendikepu nevedia zamestnať, alebo inak zaradiť do života. Vďaka OZ Usmej sa na mňa si skúsili tradičné remeselné zručnosti v UĽUVE a objavili nové možnosti uplatnenia. Od septembra by sme chceli im a trom tuctom ďalších „výnimočných detí“ dopriať zdokonalenie týchto zručností a možno aj vy dostanete krásny ručne a s láskou urobený darček práve od nich.

Keď Vás táto myšlienka oslovila, podporte prosím projekt OZ Usmej sa na mňa a zahlasujte v grantovej výzve Reifeisenbank. Finančnú podporu 1000 Eur dostane len projekt s najvyšším počtom hlasov a my máme obrovskú konkurenciu v projektoch veľkých škôl, ktoré majú veľa žiakov a ešte viac rodičov.

Hlasovanie je úplne jednoduché. Kliknite na nižšie uvedený link na tlačidlo HLASOVAŤ. Vyplňte svoje osobné údaje, ale najdôležitejšie je Vaše telefónne číslo, na ktoré dostanete potvrdzovací kód. Ten vpíšte do okienka a odošlite. A je to. Pri hlasovaní pozor na rok narodenia – musí byť nižší ako 1999 a PSČ napíšte bez medzery.

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/kosice/970

V mene výnimočných detí ďakujeme za každý jeden hlas.