Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
KRK 2015

Prelom júna a júla bol v tomto roku pre 14 detí z OZ Usmej sa na mňa výnimočný a nezabudnuteľný. Členom OZ sa opäť podarilo zorganizovať pre nich pobyt pri mori na ostrove Krk.

Už sama cesta a pre niektorých ráno prvý pohľad na more v živote bol úžasný. A pobyt v apartmátoch Lovorka, ktoré patria k hotelu Dražica v mestečku Krk bol krásnym pokračovaním. V priebehu pobytu si deti užívali príjemné počasie, ktoré nás zo začiatku trochu šetrilo. Tie najväčšie horúčavy nás potom odprevádzali až domov.

Počas ôsmych dní si všetci vychutnávali kúpanie v mori aj v priehľadnom blankytne modrom bazéne, každý deň spestrený cvičením s perfektným animátorom. Jedinečným zážitkom bola plavba na lodi s príjemnou posádkou, ktorá nám poskytla možnosť dostať sa do morskej jaskyne, na prekrásnu pláž a hlavne vidieť tesne pri lodi a vychutnať si pohľad na rodinku delfínov.

Pre niektoré deti bolo jedným z najúžasnejších zážitkov to, čo nachádzali v jedálni. Mali možnosť si vyberať z bohatej ponuky jedál, ktoré boli veľmi chutné a vždy doplnené množstvom ovocia a výborných sladkostí.

V takomto prostredí, ktoré nám veľmi spríjemnil vždy ochotný a usmievavý personál, delegát a animátori, sa už asi nedalo cítiť lepšie. Všetci sme veľmi vďační každému, kto nám pomohol pre naše deti tento nádherný pobyt uskutočniť.  Fotogaléria - Krk 2015