Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Benefičný koncert USMEJ SA NA MŇA 2006

V nedeľu,19. februára 2006 sa Dom umenia v Košiciach opäť rozozvučal melódiami populárnej hudby. Na svedomí to mal už 2. ročník benefičného koncertu "Usmej sa na mňa 2006".

Benefičný koncert 2006
O programe

Je nám cťou, že nad naším koncertom prevzal záštitu prezident SR Ivan Gašparovič.

O fantastickú atmosféru sa postarala hneď na začiatku Katka Knechtová so skupinou Peha a Lucia Šoralová so svojimi vynikajúcimi hudobníkmi dodala koncertu neopísateľné čaro.

Tí, ktorí prišli medzi nás,dočkali sa okrem iného aj sľúbeného hudobného prekvapenia v podobe košickej skupiny NO NAME. Igorovi Timkovi sa podarilo roztancovať malé fanynky a vyvolať úsmev na tvári všetkých zúčastnených.

Výnimočný koncert sa nezaobišiel bez "výnimočných" detí. Skúsení chlapci - muzikanti zo ZŠ Gemerská v rytmoch samby rozozvučali svoje bubny a sluchovo postihnuté tanečnice z Prešova predviedli svoju choreografiu na minuloročnú hymnu Superster. Nechýbali ani ostrieľaní recitátori - Ľubko a Jožka.

Koncertom nás bude sprevádzala skúsená a milá moderátorka Adriana Kmotríková spolu s "výnimočnou" 14-ročnou Andrejkou.

Všetky, čo OZ USMEJ SA NA MŇA organizovala pre deti a s deťmi mohli diváci v priebehu koncertu sledovať na veľkoplošnej obrazovke.

Výťažok z koncertu, tak ako minulý rok, je určený na letný tábor, učebné a rehabilitačné pomôcky pre zdravotne postihnuté deti.


  Fotogaléria