Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt

PODPORTE NÁS


NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky
Keramika
Šperky


Oznámenie o konaní
verejnej zbierky


Predbežná správa
verejnej zbierky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
12. benefičný koncert Usmej sa na mňa


V nedeľu 26. februára 2017 o 17:00 sme privítali už po 12. krát na našom benefičnom koncerte pre výnimočné deti v Historickej radnici v Košiciach.

Aj toho roku prevzal nad koncertom záštitu primátor mesta Košice pán Richard Raši, náš dlhoročný podporovateľ. Veľmi si vážime, že naše pozvanie prijala špičková slovenská skupina No Name, heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková, ktorá svojou hrou na heligónku a neuveriteľne čistým spevom patrí medzi elitu slovenského folklóru. Program obohatil aj sláčikový detský orchester z Popradu Tereza a jej deti. Najlákavejšie sú vždy vystúpenia talentovaných hendikepovaných detí, ktorí majú veľký zážitok vystúpiť na jednom pódiu s umelcami zvučných mien.

Programom sprevádzala Anka Lemešányiová spolu s výnimočným spolumoderátorom.

Návštevníci boli informovaní o činnosti OZ Usmej sa na mňa aj prostredníctvom ďalšieho vydania občasníka Nevšedník, ako aj z výstavy fotografií a dielok „výnimočných“ umelcov. V rámci programu boli odovzdané aj symbolické šeky z vianočnej zbierky Rotary a Rotaract klubu Košice pre Filipka na zakúpenie špeciálneho kresla do školy ako aj výťažok zo zbierky Lions klubu Košice na rehabilitáciu pre telesne znevýhodnené dvojčatá Sofinku a Nataálku, ktoré na koncerte aj vystúpili.

Finančný výťažok z koncertu bude použitý na zorganizovanie špeciálneho letného tábora pre hendikepované deti z Košíc a okolia.


Ďakujeme všetkým partnerom koncertu, ktorí nám pomáhali zorganizovať toto podujatie.

Fotogalériu nášho benefičného koncertu si môžete prezrieť nižšie, pod plagátom.  Fotogaléria - Benefičný koncert 2017