Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Výnimočné deti rozdávali radosť

Toho roku sa konal jubilejný 10. benefičný koncert 23. februára 2014 v Historickej radnici v Košiciach pod záštitou primátora mesta Richarda Rašiho.

Zabávali nás Martin Harich, Kaschaeur Klezmer Band s výnimočným Samkom Salzerom, vychádzajúca spevácka hviezda Lilly, Martin Leco so svojou freestylovou show – za pomoci našich výnimočných asistentiek (Veronika, Gabika, Bianka a Lenka), ako aj tanečná skupina Uno Star, kde tancujú dve úžasné deti s Downovým syndrómom – Alicka a Janík. Hlavnými hviezdami večera boli ale výnimočné deti. Tie ukázali svoje talenty v speve (Larka, Sofinka a Natálka), v hre na klávesy, vlastnou repovou tvorbou a spevom (Marco Oros a Denis Rebro) a divadelným vystúpením (deti zo Špeciálnej školy na Opatovskej ceste). Napriek svojmu zdravotnému hendikepu ukázali, že sú rovnocennými partnermi zdravých detí.

Slovom sprevádzala charizmatická Eva Černá spolu s Michalom Beďačom – mládencom so zrakovým hendikepom.

Počas koncertu moderátori zhodnotili 10 - ročnú činnosť OZ a poďakovali sa dlhodobým partnerom tejto neziskovky, ktorým odovzdali symbolické poďakovanie – Rad detského úsmevu.
  Fotogaléria - Benefičný koncert 2014 - Peter Reefe Kováč, www.reefe.sk