Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Hendikepované deti rozdávali radosť

Už tradičné košické podujatie - 9. benefičný koncert Usmej sa na mňa, sa uskutočnil 3. marca o 17,00 v Historickej radnici v Košiciach. Okrem výnimočných vystúpení detí so sluchovým zrakovým a mentálnym hendikepom potešili prítomných skupiny Peter Bič Project, Silvayovci, Marián Bango a Katka Raševová. Zároveň námestníčka primátora Košíc, pani Renáta Lenártová ako zástupkyňa organizácie Košice – Turizmus odovzdala finančný výťažok z benefičného podujatia Anjelská kapustnica, ktorý spolu s výnosom z koncertu použije OZ Usmej sa na mňa na zorganizovanie špeciálneho letného tábora pre hendikepované deti.

Nad podujatím prevzal záštitu primátor mesta Košice Richard Raši. Benefičný koncert vynikajúco odmoderovali pani  Ľuba Blaškovičová a Tomáš Horváth, člen OZ s postihnutím zraku. Výnimočné deti sa predstavili spevom, prednesom, tancom, či rapom. 

Na koncerte boli ocenení aj dvaja výnimoční mentálne hendikepovaní športovci z OZ Usmej sa na mňa, ktorí sa vrátili zo Špeciálnej zimnej olympiády v Kórei. Dávid Boček sa stal olympijským víťazom v zjazdovom lyžovaní a Gabika Petrovičová obsadila 4. miesto v bežeckých disciplínach. Od pána primátora dostali pamätné listy a striebornú mincu vydanú pri príležitosti EHMK 2013.


  Fotogaléria - Benefičný koncert 2012 - Peter Reefe Kováč, www.reefe.sk