Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Benefičný koncert Usmej sa na mňa 2012


Benefičné koncerty Usmej sa na mňa sa stávajú už košickou tradíciou. Našli si už svoje publikum ako medzi „výnimočnými“ deťmi, tak aj u širokej verejnosti.

Toho roku sa ukutočnil 19. februára o 17,00 v Dome Umenia v Košiciach. Nad podujatím prevzal záštitu primátor mesta Košice Richard Raši.


Opäť to bola zmes výbornej hudby a umeleckých vystúpení v podaní známych slovenských umelcov a detí, ktoré to mali o poznanie ťažšie. Predstavili sa Lukáš Adamec a Adriena Bartošová. Zlatý klinec za programom urobila prešovská skupina Free voices, ktorá urobila veľký dojem u divákov. Celým programom sa tiahla niť moderátorských vstupov v podaní Anetky Paríškovej, Sláva Jurka a moderátora z radov výnimočných detí Ondreja Žegoriaka.
No najväčším prekvapení boli výkony hendikepovaných detí, ktoré prednášali, tancovali, hrali na hudobné nástroje.
Súčasťou koncertu bola aj vernisáž fotografií "výnimočných " fotografov Evky Szanislovej a Mareka Vargu. Vo vstupnej hale si návštevníci mohli prezrieť umelecké dielka hendikepovaných detí.

Výťažok z koncertu ako každoročne poputuje na organizovanie špeciálneho letného tábora pre sluchovo, zrakovo a mentálne hendikepované deti a mládež.

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli k vynikajúcemu podujatiu.

Fotogalériu si môžete prezrieť nižšie, autorom je Peter Reefe Kováč. Projekciu a DVD záznam - Študentská televízia TUKE.

  Fotogaléria - Benefičný koncert 2012 - Peter Reefe Kováč, www.reefe.sk