Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt
NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Novoročenky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky

Hosting zadarmo od WebSupport.skspäť
Benefičný koncert 2008

Pomaličky sa stávajú benefičné koncerty Usmej sa na mňa tradíciou nášho občianskeho združenia. Nedeľa, 24. február 2008, sa niesla v duchu štvrtého koncertu organizovaného pre všetkých ľudí, ktorí majú chuť sa na nás usmievať a prijímať náš úsmev.

Koncert odštartovala Nataša Džunková. Stály podporovateľ nášho občianskeho združenia Marián Čekovský si tento rok pozval na pomoc skvelú hudobnú posilu z Kmeťobendu. Zahanbiť sa vonkoncom nenechali vynikajúci hudobníci z Košíc, vokálna skupina Fuga. A to najlepšie prišlo ako čerešnička na záver – nenapodobiteľná Sisa Sklovská, ktorá vyzdvihla naše výnimočné deti priamo na pódiu pri svojom boku.
Fantastickú atmosféru dotvorili vystúpenia našich výnimočných detí, ktoré moderovali, recitovali, tancovali a spievali.
Ak ste tento rok nestihli absolvovať benefičný koncert Usmej sa na mňa, určite si ho nenechajte ujsť na budúci rok. Z množstva ponúknutých štýlov a žánrov si každý určite niečo vyberie. Ako motivácia Vám môže poslúžiť naša fotogaléria.

Naše združenie veľmi poteší, ak sa s nami podelíte o Vaše dojmy a zážitky z nášho benefičného koncertu Usmej sa na mňa 2008.


  Fotogaléria