Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
Už po piaty krát sme plesali

Zažili ste už radosť 160 ľudí, ktorí sa tešia z každého okamihu medzi svojimi kamarátmi, seberovnými, rodičmi v slávnostnej a výnimočnej plesovej atmosfére?

Takto to vyzeralo na 5. Výnimočnom plese, ktorý zorganizovalo OZ Usmej sa na mňa 12. novembra 2011 v internátoch na Jedlíkovej ulici v Košiciach. Nezáležalo na zdravotnom hendikepe, na oblečení, na účese. Všetci boli nádherní a plní očakávania.

Pozvanie na ples prijala aj pani viceprimátorka Lenártová, ktorá pozdravila plesajúcich v mene pána primátora.

Akí by to bol ples bez úvodného programu, ktorý pripravili výnimočné deti Denis, Vladko, Kristínka spolu so zdravými kamarátmi kúzelníkom Tomášom a malými tanečníkmi z TŠ Meteór.

Najviac očakávaná bola však tombola. Vyhrali skoro všetci, lebo cien, síce aj skromnejších , bolo neúrekom. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli.
Do tanca hrala už tradične hudobná skupina Maršál.

Aspoň zopár postrehov:

Peter Reefe Kováč: Jeden z najúprimnejších plesov aké som kedy v poslednej dobe fotil... Ďakujem organizátorom za rodinnú atmosféru, skvelú zábavu :)
Darinka Szkurkayova
Bol to najkrajší a najúžasnejší ples, vďaka vám lebo ste skvelí, šikovní a úžasní. Všetko bolo supééér a dostala som od Vás energiu a hneď sa cítim lepšie. Všetko čo robíte ma neskutočný zmysel. Pri Vas sa cítim najlepšie!!!!!! :)
Tinušik Polohová
Ples bol najlepšíííí ;) bavila som sa skvelo aj vytancovala ... Ďakujem ;) teším sa o rok :)
Anka Podlesná Vzácne, že niečo také robíte - nie je veľa príležitostí, kde sa môžu takto všetci zabávať, držím palce.  Fotogaléria - Výnimočný ples 2011