Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
4. Výnimočný ples

TO MUSÍTE ZAŽIŤ

Kto si myslí, že plesy musia byť len škrobené a nudné, ten sa veľmi mýli. Výnimočné plesy pre hendikepovaných mladých ľudí, ich rodičov a priateľov sú toho dôkazom.

V sobotu 6. novembra 2010 sa už po štvrtý krát stretli ľudia s rôznym zdravotným znevýhodnením, ale aj ich zdraví priatelia, aby sa spolu zabavili, zatancovali si a porozprávali sa. A bolo sa na čo pozerať - vyparádené dievčence a chlapci v oblekoch sa od prvého taktu hudobnej skupiny Maršal nezdržali na stoličkách a „vymetali“ parket. Slová, ktoré by vystihli atmosféru sú spontánnosť a radosť z prítomnosti.

V úvodnom programe ich prišli pozdraviť spevom tiež výnimoční Sebastián Sneider, Paťa a Lubos. Najmä mužskému publiku sa veľmi páčili brušné tanečnice a gracióznosť celému plesu dodali Michaela s Matejom svojimi spoločenskými tancami.

Najviac sa ale všetci tešili z tomboly, ktorej bolo toho roku neúrekom. Síce drobnosti, ale potešili skoro všetkých. Ďakujeme naším sponzorom a priateľom za darčeky.

Najväčšie zadosťučinenie pre organizátorov je vyjadrenie niektorých prítomných, že popri svojom ťažkom údele sa cely rok tešia na jediné podujatie svojho druhu – na náš Výnimočný ples.
  Fotogaléria