Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
KRK 2015

Prelom júna a júla bol v tomto roku pre 14 detí z OZ Usmej sa na mňa výnimočný a nezabudnuteľný. Členom OZ sa opäť podarilo zorganizovať pre nich pobyt pri mori na ostrove Krk.

Už sama cesta a pre niektorých ráno prvý pohľad na more v živote bol úžasný. A pobyt v apartmátoch Lovorka, ktoré patria k hotelu Dražica v mestečku Krk bol krásnym pokračovaním. V priebehu pobytu si deti užívali príjemné počasie, ktoré nás zo začiatku trochu šetrilo. Tie najväčšie horúčavy nás potom odprevádzali až domov.

Počas ôsmych dní si všetci vychutnávali kúpanie v mori aj v priehľadnom blankytne modrom bazéne, každý deň spestrený cvičením s perfektným animátorom. Jedinečným zážitkom bola plavba na lodi s príjemnou posádkou, ktorá nám poskytla možnosť dostať sa do morskej jaskyne, na prekrásnu pláž a hlavne vidieť tesne pri lodi a vychutnať si pohľad na rodinku delfínov.

Pre niektoré deti bolo jedným z najúžasnejších zážitkov to, čo nachádzali v jedálni. Mali možnosť si vyberať z bohatej ponuky jedál, ktoré boli veľmi chutné a vždy doplnené množstvom ovocia a výborných sladkostí.

V takomto prostredí, ktoré nám veľmi spríjemnil vždy ochotný a usmievavý personál, delegát a animátori, sa už asi nedalo cítiť lepšie. Všetci sme veľmi vďační každému, kto nám pomohol pre naše deti tento nádherný pobyt uskutočniť.  Fotogaléria - Krk 2015