Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
Benefičný koncert USMEJ SA NA MŇA 2006

V nedeľu,19. februára 2006 sa Dom umenia v Košiciach opäť rozozvučal melódiami populárnej hudby. Na svedomí to mal už 2. ročník benefičného koncertu "Usmej sa na mňa 2006".

Benefičný koncert 2006
O programe

Je nám cťou, že nad naším koncertom prevzal záštitu prezident SR Ivan Gašparovič.

O fantastickú atmosféru sa postarala hneď na začiatku Katka Knechtová so skupinou Peha a Lucia Šoralová so svojimi vynikajúcimi hudobníkmi dodala koncertu neopísateľné čaro.

Tí, ktorí prišli medzi nás,dočkali sa okrem iného aj sľúbeného hudobného prekvapenia v podobe košickej skupiny NO NAME. Igorovi Timkovi sa podarilo roztancovať malé fanynky a vyvolať úsmev na tvári všetkých zúčastnených.

Výnimočný koncert sa nezaobišiel bez "výnimočných" detí. Skúsení chlapci - muzikanti zo ZŠ Gemerská v rytmoch samby rozozvučali svoje bubny a sluchovo postihnuté tanečnice z Prešova predviedli svoju choreografiu na minuloročnú hymnu Superster. Nechýbali ani ostrieľaní recitátori - Ľubko a Jožka.

Koncertom nás bude sprevádzala skúsená a milá moderátorka Adriana Kmotríková spolu s "výnimočnou" 14-ročnou Andrejkou.

Všetky, čo OZ USMEJ SA NA MŇA organizovala pre deti a s deťmi mohli diváci v priebehu koncertu sledovať na veľkoplošnej obrazovke.

Výťažok z koncertu, tak ako minulý rok, je určený na letný tábor, učebné a rehabilitačné pomôcky pre zdravotne postihnuté deti.


  Fotogaléria