Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
12. benefičný koncert Usmej sa na mňa


V nedeľu 26. februára 2017 o 17:00 sme privítali už po 12. krát na našom benefičnom koncerte pre výnimočné deti v Historickej radnici v Košiciach.

Aj toho roku prevzal nad koncertom záštitu primátor mesta Košice pán Richard Raši, náš dlhoročný podporovateľ. Veľmi si vážime, že naše pozvanie prijala špičková slovenská skupina No Name, heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková, ktorá svojou hrou na heligónku a neuveriteľne čistým spevom patrí medzi elitu slovenského folklóru. Program obohatil aj sláčikový detský orchester z Popradu Tereza a jej deti. Najlákavejšie sú vždy vystúpenia talentovaných hendikepovaných detí, ktorí majú veľký zážitok vystúpiť na jednom pódiu s umelcami zvučných mien.

Programom sprevádzala Anka Lemešányiová spolu s výnimočným spolumoderátorom.

Návštevníci boli informovaní o činnosti OZ Usmej sa na mňa aj prostredníctvom ďalšieho vydania občasníka Nevšedník, ako aj z výstavy fotografií a dielok „výnimočných“ umelcov. V rámci programu boli odovzdané aj symbolické šeky z vianočnej zbierky Rotary a Rotaract klubu Košice pre Filipka na zakúpenie špeciálneho kresla do školy ako aj výťažok zo zbierky Lions klubu Košice na rehabilitáciu pre telesne znevýhodnené dvojčatá Sofinku a Nataálku, ktoré na koncerte aj vystúpili.

Finančný výťažok z koncertu bude použitý na zorganizovanie špeciálneho letného tábora pre hendikepované deti z Košíc a okolia.


Ďakujeme všetkým partnerom koncertu, ktorí nám pomáhali zorganizovať toto podujatie.

Fotogalériu nášho benefičného koncertu si môžete prezrieť nižšie, pod plagátom.  Fotogaléria - Benefičný koncert 2017