Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt Hosting zadarmo od WebSupport.sk


späť
Výnimočné deti rozdávali radosť

Toho roku sa konal jubilejný 10. benefičný koncert 23. februára 2014 v Historickej radnici v Košiciach pod záštitou primátora mesta Richarda Rašiho.

Zabávali nás Martin Harich, Kaschaeur Klezmer Band s výnimočným Samkom Salzerom, vychádzajúca spevácka hviezda Lilly, Martin Leco so svojou freestylovou show – za pomoci našich výnimočných asistentiek (Veronika, Gabika, Bianka a Lenka), ako aj tanečná skupina Uno Star, kde tancujú dve úžasné deti s Downovým syndrómom – Alicka a Janík. Hlavnými hviezdami večera boli ale výnimočné deti. Tie ukázali svoje talenty v speve (Larka, Sofinka a Natálka), v hre na klávesy, vlastnou repovou tvorbou a spevom (Marco Oros a Denis Rebro) a divadelným vystúpením (deti zo Špeciálnej školy na Opatovskej ceste). Napriek svojmu zdravotnému hendikepu ukázali, že sú rovnocennými partnermi zdravých detí.

Slovom sprevádzala charizmatická Eva Černá spolu s Michalom Beďačom – mládencom so zrakovým hendikepom.

Počas koncertu moderátori zhodnotili 10 - ročnú činnosť OZ a poďakovali sa dlhodobým partnerom tejto neziskovky, ktorým odovzdali symbolické poďakovanie – Rad detského úsmevu.
  Fotogaléria - Benefičný koncert 2014 - Peter Reefe Kováč, www.reefe.sk